Střední škola, základní škola a mateřská škola JISTOTA, o.p.s.

Aktuality

Dne 5. 12. 2017 proběhla ve Střední škole, základní škole a mateřské škole JISTOTA, o. p. s., která pečuje o 69 handicapovaných dětí, akce "Nasvícení vánočního stromečku" za podpory Skupiny ČEZ, která poskytla škole finanční pomoc ve výši 30 000,- Kč k využití na provoz a činnost školy. Dětem přišli zazpívat i kamarádi z partnerské školy ZŠ E. Valenty, kteří se po dobu akce proměnili v čerty, anděle a Mikuláše a společně za doprovodu pěveckého sboru rozsvítili vánoční strom, u kterého společně s "Čertem, Andělem a Mikulášem" převzala paní ředitelka PhDr. Marie Turková darovací smlouvu na uvedenou částku. Děti si společně s účastníky akce ze Skupiny ČEZ zazpívaly vánoční koledy a převzaly připravené cukrové balíčky od čerta. Besídky se zúčastnil mluvčí Skupiny ČEZ pan Vladislav Sobol, který handicapovaným dětem předal cukrovinky a míč na házenou. Popřál dětem školní úspěchy a mnoho dárků pod rozsvíceným stromečkem. Akce se dětem moc líbila a za předaný dar velmi děkujeme. Těšíme se na další spolupráci.

 

 

 

Škola se účastní projektu "Vzdělávání ke společnému cíli" financovaného z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV).

GIVT

Milí přátelé a příznivci naší organizace,

přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Nákupem přes internet můžete pomoci naší organizaci. Je to velmi jednoduché a nic vás to nestojí. Navštivte tento odkaz a můžete začít s nákupem.

Pokud vám vznikly nějaké problémy nebo máte nejasnosti s nákupem, tak zde je jednoduchý návod.

Děkujeme za pomoc a podporu.

 

Škola JISTOTA je na facebooku, chceteli s námi navázat kontakt, tak se můžete přihlásit. Jsme rádi za jakýkoliv námět, připomínku či informaci k naší činnosti.


 Škola oslavila v roce 2013 své 20. výročí od založení.

Dosavadní činnost je k nahlédnutí (zde - .pptx (22,5MB) - po otevření prezentace v PowerPointu zmáčkni F5), případně (zde - .pdf (4,5MB)).

 

 

 

 


 

 


  
NOVINKY
Reportáž z charitativní akce s hokejisty

Podívejte se reportáž televizního studia ZZIP z charitativní akce s hokejisty LHK  Jestřábi Prostějov v čase 12:00 – 14:20 na tomto odkazu.


Sbírkové konto

Prosíme všechny lidi dobré vůle o podporu a pomoc při řešení situace, která vznika v důsledku požáru dne 18. 1. v prostorách kotelny na Tetíně. Číslo sbírkového konta: 86-7309540277/0100 (na tento účet je možné posílat případné sponzorské dary, kde dárce chce zůstat anonymní).


Zasílání novinek