Střední škola, základní škola a mateřská škola JISTOTA, o.p.s.

Střední škola

Střední škola zahájila svou první výuku 1. 9. 2008  na elokovaném pracovišti ve Výšovicích. Studium je možné absolvovat v Praktické škole jednoleté (více) a v Praktické škole dvouleté (více).

Práce na střední škole ve Výšovicích

 Co nabízíme: 

  • studium je určené pro absolventy základních škol praktických (bývalých zvláštních škol) a základních škol speciálních (bývalých pomocných škol)
  • možnost studia na praktické škole bez omezení věku
  • možnost nácviku vedení domácnosti ve cvičném bytě přímo v areálu školy
  • příjemné a klidné prostředí a možnost studia v přírodě ve Výšovicích u Prostějova
  • možnost rehabilitace pro studenty v areálu zámku
  • rozvinutí dovedností v oblasti přípravy pokrmů, pečení perníků a výroby košíků z pedigu
  • moderní tělocvičnu a počítačovou učebnu
  • výrobky práce žáků (zde)

 

Vzdělávání v praktické škole umožňuje žákům se speciálními vzdělávacími potřebami doplnění a rozšíření všeobecného vzdělání dosaženého v průběhu plnění povinné školní docházky, osvojení vědomostí a dovedností potřebných k výkonu konkrétních jednoduchých činností v různých profesních oblastech i v každodenním ... Více
Vzdělávání v praktické škole umožňuje žákům se speciálními vzdělávacími potřebami doplnění a rozšíření všeobecného vzdělání dosaženého v průběhu plnění povinné školní docházky, osvojení vědomostí, dovedností potřebných k výkonu konkrétních jednoduchých činností v různých ... Více
 
NOVINKY
Bruslení s hokejisty LHK Jestřábi Prostějov

Podívejte se na fotografie ze společné akce s hokejisty LHK Jestřábi Prostějov. Odkaz zde.


Facebooková stránka

Podívejte se na naší facebookovou stránku a můžete si ji přídat i do oblíbených. Budete tak pravidelně informováni o novinkách a fotografiích z naší školy. Odkaz zde.


Sbírkové konto

Prosíme všechny lidi dobré vůle o podporu a pomoc při řešení situace, která vznika v důsledku požáru dne 18. 1. v prostorách kotelny na Tetíně. Číslo sbírkového konta: 86-7309540277/0100 (na tento účet je možné posílat případné sponzorské dary, kde dárce chce zůstat anonymní).


Zasílání novinek