Střední škola, základní škola a mateřská škola JISTOTA, o.p.s.

Aktuality

Škola se účastní projektu ČSOB Pomáhá regionům,

i vy můžete podpořit tento projekt viz bližší informace. 

Bližší informace naleznete zde


GDPR - zpracování osobních údajů ve škole

Střední škola, základní škola a mateřská škola JISTOTA, o. p. s. , dále jen "škola" jako správce osobních údajů zpracovává údaje v níže uvedených případech (např. případ vedení dokumentace školy). Na školu je možné se k uplatnění práv v oblasti osobních údajů obracet prostřednictvím

datové schránky, ID DS: n5f9fvp,

emailem na adrese: pvtetin@pvtetin.cz

poštou na adrese: Tetín 1506/1, Prostějov 796 01

Výše uvedenými způsoby je možné se v relevantních případech na školu obracet za účelem uplatnění práva na přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, vznést námitku proti zpracování, jakož i při uplatnění práva na přenositelnost údajů a dalších práv podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů. Výše uvedenými způsoby se mohou subjekty údajů na školu obracet v případě údajů zpracovávaných na základě souhlasu rovněž za účelem odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů.


Škola se účastní projektu "Vzdělávání ke společnému cíli" financovaného z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV).

GIVT

Milí přátelé a příznivci naší organizace,

přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Nákupem přes internet můžete pomoci naší organizaci. Je to velmi jednoduché a nic vás to nestojí. Navštivte tento odkaz a můžete začít s nákupem.

Pokud vám vznikly nějaké problémy nebo máte nejasnosti s nákupem, tak zde je jednoduchý návod.

Děkujeme za pomoc a podporu.

 

Škola JISTOTA je na facebooku, chceteli s námi navázat kontakt, tak se můžete přihlásit. Jsme rádi za jakýkoliv námět, připomínku či informaci k naší činnosti.


 

 

 

 

 


 

 


 Zpět
 
NOVINKY
Projekt ČSOB

I vy můžete škole pomoci.

Bližší informace zde


Zasílání novinek