Střední škola, základní škola a mateřská škola JISTOTA, o.p.s.

Dobročinná aukce

Dobročinná aukce je pořádaná každoročně za účelem získání finančních prostředků pro handicapované žáky Střední školy, základní školy a mateřské školy JISTOTA o. p. s.  S myšlenkou pořádat tuto aukci přišel v roce 1998 akademický malíř Josef Velčovský, který naší škole pomáhá svými obrazy již od roku 1998. 

 

Aukce 20. ročník

Srdečně zveme všechny příznivce a přátele školy na 20. ročník humanitární aukce, která se koná 29. 11. 2018 v 16.00 hod v Národním domě v Prostějově.

Pozvánka na akci ke stažení (zde)

Přehled uměleckých předmětů ke stažení (zde)

Díla je možné k nahlédnutí ve fotogalerii (zde)

Všechna díla, která se v daném ročníku aukce nevydražila je možné zakoupit v průběhu roku v kanceláři školy nebo telefonicky objednat na tel. čísle 582 360 007 a mohou být zaslána poštou na dobírku.

 

Velmi děkujeme při uspořádání dobročinné aukce také

Muzeu Prostějovska v Prostějově za zapůjčení vitrín na díla.

 
NOVINKY
Bruslení s hokejisty LHK Jestřábi Prostějov

Podívejte se na fotografie ze společné akce s hokejisty LHK Jestřábi Prostějov. Odkaz zde.


Facebooková stránka

Podívejte se na naší facebookovou stránku a můžete si ji přídat i do oblíbených. Budete tak pravidelně informováni o novinkách a fotografiích z naší školy. Odkaz zde.


Sbírkové konto

Prosíme všechny lidi dobré vůle o podporu a pomoc při řešení situace, která vznika v důsledku požáru dne 18. 1. v prostorách kotelny na Tetíně. Číslo sbírkového konta: 86-7309540277/0100 (na tento účet je možné posílat případné sponzorské dary, kde dárce chce zůstat anonymní).


Zasílání novinek